با سپاس از 12  سال اعتماد شما
شروع بکار خدمات اینترنتی: 1387
شروع بکار وب سایت: 1389
ثبت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:1391

لینک استعلام از سازمان

وظایف پایگاه ساماندهی
برنامه نویسی/نرم افزار
***تازه ها***

طراحی سایت

با تسلط کامل بر زبانها و تکنولوژی های C# , Access , SQL , ASP.NET , AJAX,  jQuery , JavaScript , CSS و تسلط نسبی بر زبانهای PHP و MySql

با توجه به  چندین سال سابقه, و  آشنایی با حوزه های مهم علم کامپیوتر که در کارایی وب سایت دارای اهمیت می باشند,(مانند طراحی پایگاه داده, برنامه نویسی بهینه شده از نظر سرعت, آشنایی نسبی با زبان موتورهای جستجو و غیره)  سفارشات شما در زمینه طراحی سایت با قیمت و هزینه مناسب انجام شده و فقط کافیست هدف و خواسته خود را از سایت مورد نظرتان بیان کنید. کلیه امور مربوطه از قبیل تهیه هاست (در قویترین سرورهای داخل کشور ), دامین و غیره انجام شده و کافیست نام سایت خود را در مرورگر تایپ کرده و فعالیت اینترنتی خود را آغاز کنید.
شایان ذکر است برای انجام تغییرات بعدی در محتوای سایت, هیچ نیازی به سواد تخصصی کامپیوتر ندارید, صفحات مدیریت با زبان فارسی و کاربرد ساده  و واسط گرافیکی قوی, در اختیار شما قرار گرفته تا براحتی و بدون نیاز به ابزار و سواد اضافی قادر به تغییرات بعدی  در کلیه قسمتهای سابت باشید.

اولویتها و نکات مهم در طراحی سایت

اصول بهینه سازی موتورهای جستجو عملکرد درست سرعت بار شدن سایت طراحی و نعامل با کاربر
قطعا مهمترین هدف هر وب سایتی جذب بازدیدکننده می باشد.بدون وجود بازدید کافی از سایت و عدم مشاهده در لیست موتورهای جستجو, عملا سایت شما ارزش خود را از دست می دهد. عملکرد درست سایت دارای دو جنبه می باشد:1) سازگاری با مرورگرهای قدیمی(در نظر داشته باشید همه مشتریان یا بازدیدکنندگان سایت شما دارای سواد کامپیوتری بالا و مرورگرهای بروز و مدرن نمی باشند. تعداد زیادی از سایتها بخاطر استفاده از امکانات غیرضروری که صرفا جنبه زیبایی دارد یا راحتی کار برنامه نویس و عدم مهارت کافی,در مرورگرهای قدیمی کار نکرده که نهایتا منجر به از دست دادن بازدیدکننده یا مشتری می شود. شایان ذکر است  شبکه اجتماعی معروف فیسبوک در صدر سازگارترین وب سایتهای جهان قرار دارد). 2)قطعا با سایتهایی برخورد کرده اید که  در حین زیبایی دارای اشکالات زیاد می باشند. منظور از عملکرد انجام عملیات مورد نظر ارائه شده در سایت می باشد مانند جستجوی یک کالا, ثبت یک سفارش, ثبت عضویت و غیره. سرعت بار شدن سایت از دو جهت دارای اهمیت است:1)رتبه بندی در موتورهای جستجو.2) جذب کاربر. قطعا کاربران در لیستهای بلند موتورهای جستجو جذب سایتهایی خواهند شد که دارای سرعت بیشتر می باشند و در صورت وجود تاخیرهای طولانی بازدیدکننده بسادگی پنجره سایت شما را می بندد. متاسفانه عامل فوق دارای تضاد شدیدی با سه عامل قبلی می باشد. استفاده از نرم افزارهای سایت ساز, کتابخانه های جاوا, تصاویر پرحجم و غیره (که علت عمده آن عدم وجود مهارت کافی در برنامه نویسی و عدم آشنایی با امکانات موجود می باشد)بر سرعت, سازگاری و نهایتا بهینه سازی سایت در تضاد شدید می باشد. قطعا زیباترین سایتها, مادامی که دارای سرعت بالا و قابلیت مشاهده در لیست موتورهای جستجو نباشند, هیچ ارزشی نخواهند داشت. خبر خوش آنکه در صورت وجود مهارت کافی در برنامه نویسی بسیاری از افکتها و جلوه های ظاهری بسادگی و با کمترین تاثیرگذاری  بر سرعت قابل پیاده سازی می باشند.
تماس و سفارش
     
ایمیل:project_ams82@yahoo.com یاهومسنجر:project_ams82@yahoo.com تماس با ما --- تلفن: 09133810861