با سپاس از 12  سال اعتماد شما
شروع بکار خدمات اینترنتی: 1387
شروع بکار وب سایت: 1389
ثبت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:1391

لینک استعلام از سازمان

وظایف پایگاه ساماندهی
برنامه نویسی/نرم افزار
***تازه ها***

برنامه نویسی OpenGL (اپن جی ال) و گرافیک کامپیوتری

با استفاده از تجربه 10 ساله در زمینه گرافیک و برنامه نویسی اپن جی ال انجام کلیه سفارشات برنامه نویسی گرافیکی , بازی, و پیاده سازی اکثر امکانات  OpenGL با دقت بالا و کوتاه ترین زمان پذیرفته می شود.
همچنین با داشتن تسلط کامل بر زبانهای برنامه نویسی دیگر مانند سی شارپ  و سی++ و اصول گرافیکی مربوطه, سفارشات گرافیکی, بازی و پردازش تصویر با استفاده از امکانات گرافیکی موجود در آنها نیز پذیرفته می شود.

الگوریتم برش چندضلعی

طراحی بازی

طراحی سه بعدی OpenGL

الگوریتم برش چندضلعی طراحی بازی برنامه نویسی Opengl

انیمیشن

تکسچر و الگوزنی

وکلیه سفارشات گرافیک کامپیوتر

برنامه نویسی انیمیشن برنامه نویسی تکسچر برنامه نویسی گرافیک کامپیوتری
کتابخانه های گرافیکی اپن جی ال (Open Graphics Library) ابزاری سودمند برای استفاده از امکانات گرافیکی کامپیوترهای شخصی می باشند. این کتابخانه های گرافیکی معمولا برای ارتباط با GPU و بهره برداری از پردازش گرافیکی به کمک سخت افزار مورد استفاده قرار می گیرند. موارد کاربرد OpenGL در طراحی بازی های رایانه ای, پردازش تصاویر ورودی و تصمیم گیری بر اساس آن برای کنترل رباتها در کاربردهای صنعتی یا پزشکی و دیگر کاربردهای مرتبط با پردازش تصویر و امکانات گرافیکی می باشد.
عملیات گرافیکی مانند سایه زنی (Shading),  الگو(Texture) , انیمیشن (Animation) , طراحی سه بعدی (3D) با استفاده از توابع گرافیکی موجود در این کتابخانه بسادگی قابل انجام می باشد. این کتابخانه ها در زبانهای مختلف مانند سی شارپ (C#) , سی++ (C++) , بیسیک و دیگر زبانها قابل استفاده می باشند.
تماس و سفارش
     
ایمیل:project_ams82@yahoo.com یاهومسنجر:project_ams82@yahoo.com تماس با ما --- تلفن: 09133810861