با سپاس از 12  سال اعتماد شما
شروع بکار خدمات اینترنتی: 1387
شروع بکار وب سایت: 1389
ثبت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:1391

لینک استعلام از سازمان

وظایف پایگاه ساماندهی
برنامه نویسی/نرم افزار
***تازه ها***

برنامه نویسی کامپیوتر و تولید نرم افزار

برنامه نویسی C#, C++,Assembly,Pascal,VB,MFC,Java , Socket , MatLab , چندنخی (MultiThreading) و غیره...

با توجه به  چندین سال سابقه برنامه نویسی با انواع مختلف زبانهای برنامه نویسی و آشنایی با حوزه های مختلف علم کامپیوتر, کلیه سفارشات با حداکثر کیفیت ممکن و انتخاب بهترین گزینه و حداقل زمان و هزینه پذیرفته می شود.
براورده سازی نیاز شما و نیل به هدف خواسته شده همگام با زمان توسعه سریع و هزینه مناسب تضمین می شود.
سی شارپ سی پلاس جاوا اسمبلی MFC ویژوال بیسیک
نرم افزار اتوماسیون حسابداری بایگانی پیاده سازی طرحهای پژوهشی گرافیک شبیه سازی طراحی بازی
برنامه نویسی شبکه و سوکت MatLab و پیاده سازی هر گونه نرم افزار مورد نظر برای حرفه و یا طرح و ایده شما
شایان ذکر است سفارشات مربوط به زبانهای جدید نیز با کمک مشتری و معرفی نرم افزار پیاده سازی مربوطه پذیرفته شده و پس از تحقیق و بررسی در فاصله زمانی مشخص, در صورت توان سفارش مربوطه انجام خواهد شد.
قطعا تا کنون با این جمله برخورد داشته اید که  نرم افزارهای بزرگ دارای ایرادات ریز و درشت در انجام عملیات مورد نظر بوده اند. مثلا نرم افزار حسابداری و نگهداری چک در زمان دریافت تاریخ غلط,  هیچ هشدار مناسبی را گزارش نکرده تا کاربر را از اشتباه مربوطه آگاه سازد. یا نرم افزارهای بایگانی و اتوماسیونی که با افزایش اندک حجم داده ها, با مشکل سرعت و تاخیر بالا روبرو می شوند.
علم کامپیوتر, دارای شاخه های متنوعی با ارتباط قوی بوده که عدم آگاهی از یک شاخه منجر به بروز مشکلات بزرگ در توسعه نرم افزار می شود. بعنوان مثال در نوشتن یک نرم افزار حسابداری, آشنایی و مهارت استفاده از امکانات پایگاه داده, انتخاب درست پایگاه و طراحی مناسب آن عامل مهمی است. از سوی دیگر, آشنایی با اصول برنامه نویسی و علم طراحی الگوریتم برای پیاده سازی قسمتهای مختلف و از همه مهمتر نوشتن برنامه های کوتاه و موثر با قابلیت توسعه پذیری و نگهداری آسان, عنصر مهم دیگر بشمار می رود. توازن مناسب بین این شاخه ها رابطه مستقیمی با کیفیت محصول خروجی دارد.
در زمینه توسعه نرم افزار و پروژه های برنامه نویسی ذکر دو نکته مهم حائز اهمیت می باشد:
اولا, مهم ترین مرحله چرخه زندگی توسعه نرم افزار, تشخیص صحیح نیاز ها و کارکردهای سیستم می باشد. درستی و کارکرد صحیح هر برنامه کامپیوتری رابطه مستقیم با تشخیص درست نیازهای سیستم قبل  از شروع پیاده سازی دارد.
دوما, مسئله رشد و بلوغ در  محصولات نرم افزاری مانند هر محصول دیگری   وجود داشته و این امر بدان معناست که برخی نیازهای محصول نرم افزاری در مراحل اولیه قابل شناسایی نبوده و فقط پس از تولید محصول و مدتی استفاده از آن خود را نشان می دهند. که در این زمان با گنجاندن عملیات لازم در محصول, شاهد رشد آن خواهیم بود. این امر خاص همه محصولات نرم افزاری و غیر نرم افزاری می باشد. بعنوان مثال می دانیم که قابلیتهای ویندوز 95 یا ویندوز 7 بهیچ وجه قابل مقایسه نمی باشند.
تماس و سفارش
     
ایمیل:project_ams82@yahoo.com یاهومسنجر:project_ams82@yahoo.com تماس با ما --- تلفن: 09133810861